iStock_000007845570Small

Któż z nas chociaż raz w życiu nie marzył by przejechać się kabrioletem…?

Czy ślub to dobra okazja by zrealizować to marzenie? Być może… decyzja należy do Ciebie, my ze swojej strony chcieliśmy jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które Młode Pary dość często ignorują pod wpływem emocji.

Kabriolet ze swojej natury zazwyczaj jest małym, sportowym autem, z wąskimi fotelami i niewielką ilością miejsca na nogi. Dlatego kilka kwestii wymaga zastanowienia:
Czy twoja suknia ślubna się tam zmieści?
Czy się nie pomnie?
A co z butami?
Czy delikatny materiał z jakiego są zrobione nie uszkodzi się, gdy zahaczysz nogą o jakiś element w ciasnym wnętrzu? 

Bukiet i inne akcesoria ślubne też potrzebują miejsca, odłóż więc na bok emocje i zastanów się czy w samochodzie, który wybieracie jest go pod dostatkiem.

Kabriolet dość często bywa synonimem wolności, aż kusi by wsiąść do niego i poczuć wiatr we włosach… Ale czy kunsztownie ułożona fryzura Panny Młodej to wytrzyma? Czy makijaż się nie rozmaże?

Takie drobiazgi potrafią położyć się cieniem nawet na najstaranniej zaplanowanym weselu. Dlatego nauczeni 20-letnim doświadczeniem w przewożeniu Państwa Młodych, radzimy byście zadali sobie te i inne pytania, dzięki którym zamiast kierować się emocjami, będziecie mogli świadomie wybrać odpowiedni samochód do ślubu.

Niezależnie od tego czy wybierzecie kabriolet, czy też przestronną limuzynę, życzymy wam dużo szczęścia.

Najnowsze wpisy:

Brak nowszych wpisów

Krak - Serwis

Profesjonalna obsługa VIP
Ślub z Klasą
1995rMobilna wersja strony
Pełna wersja strony
FACEBOOK